Lietošanas pieredze Varius Plus

gēla lietošana Varius Plus pret sāpēm - foto pirms un pēc

Sveiki, mans vārds ir Ilona, dzīvoju un strādāju vienā no skaistākajām Austrijas pilsētām, Klāgenfurte. Šodien es nolēmu dalīties ar savu pieredzi, lai izmantotu Varius Plus, gēla pret vēnu varikozos paplašinājumus. Pastāstīšu kā es uzzināju par šo gēlu, kur un kā pirku, jo bija viņiem par personisko rezultātu piemērošanu. Parādīšu foto pirms un pēc lietošanas.

Pirmais foto veikts pirms ārsta apmeklējuma.

Gēls Varius Plus - personīgo pieredzi, kur pirku

Ikdienas lietošana šo gēlu iecēlusi man ārsts. Pēc trešā bērna dzimšanas ir ļoti stipri sāka sāpēt kājas. Sākumā pat nevarēju iedomāties, ka tas būs vēnu varikoze. Protams, esmu dzirdējusi par šo slimību, un ne reizi, bet, kā tas vienmēr notiek, nav pieņēmu, ka šī slimība skar mani, jaunu un skaistu). Vispār, kad sāpes jau kļuva par pastāvīgu un praktiski nav apmeklējusi es pamanīju vēl un izvirzītu vēnas. Griezās klīnikā pie speciālista. Diagnoze - varikoze otrās pakāpes smaguma.

Pēc ārsta rekomendācijas nolēma nopirkt Varius Plus. Izmantot vajadzēja katru dienu, sešus mēnešus, divas reizes dienā. Un it kā pēc šī kursa, no varikozes praktiski nepaliks un pēdām.

Šo līdzekli nopirkt izrādījās ne tik vienkārši. Kā uzzināju, aptiekās un veikalos šis gēls ne pārdod, nopirkt, var tikai caur oficiālajā ražotāja mājas lapā. Uzgāju vietni, pasūtījuma formā norādīja vārds un telefons. Pēc 10-15 minūtēm piezvanīja meitene-vadītājs, norādīja adresi un piegādes termiņš, ir sniedzis konsultāciju par to, kā lietot gēlu, no kā tas izgatavots un pr

Kopumā, pēc 2 dienām es izņēmu savu pasūtījumu uz pastu pie mājas. Veikusi maksājumu pārāk-pastu pēc saņemšanas. Sākusi lietot.

Gēls pret vēnu varikozās paplašināšanās - kā izmantot rezultātus

Baudīt Varius Plus ļoti vienkārši. Tāpat kā parasto krēmu uzklāju uz bojātās vēnas un ādas apvidiem. Pēc ārsta nozīmējuma lietoja divas reizes dienā, no rīta un vakarā pirms gulētiešanas. Un tā katru dienu pusgada laikā.

lietošanas pieredzi Varius Plus pret vēnu varikozās paplašināšanās

Viena iepakojuma man pietika divas-trīs nedēļas. Ņemot vērā efektivitāti un pieņemamu cenu, man pērkot gēla Varius Plus bija diezgan izdevīgs. Vēl jo vairāk, es nopirku uzreiz pa pieci iepakojumi un papildus saņēma par to atlaidi.

Pirmie redzamie pozitīvus rezultātus no ikdienas, piemērojot šo gēlu esmu pamanījusi, iespējams, vēl pēc pirmajiem pāris nedēļām. Notika pirmās sāpes, smagums, sāku labāk justies kopumā, parādījās vieglums kājās, ir kļuvis vieglāk staigāt. Pakāpeniski, pēc katra mēneša pievērsusi uzmanību un salīdzināt foto pirms un pēc, kā izskatās manas kājas. Katru reizi, kad vēnas kļūst arvien mazāk, arvien mazāk palika tā saukto zilo zvaigznīšu. Beigās sestā mēneša - no simptomiem vēnu varikozās paplašināšanas praktiski nav ne vēsts! Otrais foto ir veikusi kā reizi pēc sestā mēneša gēla lietošanai Varius Plus.

Apkopos rezultātus. Uz savas pieredzes pārliecinājos, ka gēls pret vēnu varikozās paplašināšanās Varius Plus - patiešām efektīvs līdzeklis, pie tam par ļoti pieņemamu cenu. Par visu laiku piemērošanas ne reizi nav bijušas alerģijas. Ar savu uzdevumu gēls tika galā, teiksim, uz lieliski! Turpinu lietot gēlu vienu reizi dienā, lai novērstu atkārtotu izglītības sāpēm. Es rezultātu ir apmierināta, lai šo līdzekli iesaku!