Lietošanas instrukcija Varius Plus

Varius Plus - vispārējas specifikācijas un informācija

Iepakojums:

gēls tūbā

Galvenā iedarbība:

vēnu varikozes ārstēšana

Paredzēts:

sievietēm un vīriešiem

Vecuma ierobežojums:

personām, kuras vecākas par 21 gadu

 

Varius Plus - gēls pret varikozas vēnas sievietēm un vīriešiem. Ir pieejamas bez receptes, un ārsta nozīmējuma. Ikdienas lietošana novērš visus simptomus varikozes līdz pilnīgai atveseļošanai. Atļauts lietot kā profilaksei.

Gēls ir universāls. Vienlīdz efektīva, lai ārstētu varikozas vēnas nav tikai uz kājām, bet arī - uz rokām un citām ķermeņa daļām.

Efektivitāte un drošība Varius Plus tika pārbaudīta zinātniskos pētījumos un ir klīniski pierādīts uz brīvprātīgajiem. Rezultāti klīniskajos pētījumos, pēc trīs mēnešiem gēla lietošanai:

  • 100% - nav alerģijas un citas negatīvas blakusparādības, pilnībā novērst tūsku, sāpes un smaguma sajūta kājās
  • 97% - problēmu zilo zvaigznīšu, krampju, pilnībā novērst varikozo pirmās un otrās pakāpes smaguma, ievērojamu stāvokļa uzlabošanos ja jums ir varikozas vēnas ielaistā formā.

Vēršam uzmanību, nopirkt gēlu pret vēnu varikozās paplašināšanās Varius Plus Latvijā var tikai pēc pasūtījuma no ražotāja. Lai noformētu pasūtījumu, izmantojiet formu oficiālajā mājas lapā.

Pielietojums Varius Plus - indikācijas un lietošanas iemesli

Smaguma sajūta, sāpes un pietūkums kājās, īpaši vakarpusē, zilās zvaigznes, ir stipri runātāji un redzamas vēnas - tas viss ir galvenie simptomi varikozes, kas prasa neatliekamu ārstēšanu, lai izvairītos no komplikācijām.

Svarīgi zināt! Statistika pēdējo piecu gadu laikā paziņo, ka katra trešā sieviete un katrs piektais vīrietis Eiropā cieš varikozi. Turklāt 40% no viņiem nezina par slimību, nepievērš viņai uzmanību, nevis vēršas pie ārsta un sāk ārstēšanu!

Bez ārstēšanas slimības vēnu varikozās paplašināšanās strauji attīstās, un kā rezultātā, pasliktinās cilvēka vispārējo stāvokli, samazinās fiziskā aktivitāte un izturību, varikozes simptomi kļūst arvien izteiktāki. Pastiprina sāpes, palielinās smaguma sajūtu kājās, tūsku nelien no rīta pēc atpūtas un miega, sāk sāpēt vēnas un palielinātas.

Instrukcija kā lietot gēlu, kontrindikācijas

kā lietot gēlu Varius Plus pret vēnu varikozās paplašināšanās

Baudīt Varius Plus ļoti vienkārši. Plānā kārtiņā uzklājiet gēlu uz iekaisušajām vēnām, skarto ādas apvidu, vai nu ir pilnīgi pie kājas, kad simptomi vēnu varikozes vai novērstu slimības. Atkārtojiet katru dienu divas reizes dienā - terapijas, vienu reizi dienā pirms gulētiešanas - profilaksei.

Lietošanas kurss individuāls, kas svārstās no viena mēneša līdz sešiem, ir atkarīgs no smaguma pakāpes vēnu varikozes. Lietošanas kurss profilakses nolūkos - bez ierobežojumiem.

Kontrindikācijas: nav. Izņēmums - pret vienu no sastāvdaļām. Ieteicams arī iepriekš vienoties par pieteikumu Varius Plus ja jums ir smagas saslimšanas, grūtniecības un zīdīšanas laikā.