Atsauksmes par Varius Plus

 • Emīlija
  Gribu pateikt lielu paldies ražotāju varius plus par patiesi efektīvu līdzekli! Tikai ar palīdzību, piemērojot šo gēla es beidzot aizmirsu par gandrīz nemainīgu sāpes sāpes kājās. Tagad katru manu dienu daudz patīkamāka, un es mierīgi guļu pa nakti)
  Varius Plus
 • Viktorija
  Uz personīgo pieredzi, pārliecinājos, ka, lai atbrīvotos no sāpēm var tikai ar vienu želeju. Gēls varius plus ieteica ģimenes ārsts. Priecājos, ka laicīgi uzzināji par šo rīku, jo jau posos uz operāciju ar lāzeru. Šodien ir veikusi atkārtotu pasūtījumu, ar nepacietību gaidu piegādi. Būšu lietot profilaksei!
  Varius Plus
 • Katrīna
  Pasūtīt varius plus par sevi, vīru un mūsu vecākiem. Veicam visu ģimeni. Mēs ar vīru profilaksei, vecāki vairāk jau, lai ārstētu. Līdzeklis tiešām palīdz. Nav smaguma sajūtu kājās un tūskas. Vecāki saka, ka sākuši lietot šo gēlu, kļuva vieglāk staigāt un vēnas kļūst mazāk pamanāmas.
  Varius Plus
 • Gustavs
  Kaut kur pirms pusgada pamanīju, ka uz labās kājas ir ļoti vēnas paplašinājās. Vērsos pie ārsta, kurš teica, ka tas ir banāls vecuma varikoze. Nolicis kā reizi gēls varius plus. Uzlabojums bija vēl pēc pirmā mēneša lietošanas. Bet, saskaņā ar ieteikumu tā paša ārsta, izmantoju gēlu līdz šim, profilaksei.
  Varius Plus
 • Anastasija
  Lietoju varius plus jau aptuveni trīs mēnešus, radu uz kājas vienu reizi dienā pirms gulētiešanas. Domāju, ka tikai pateicoties šim rīkam, es vairs nejūtu agrākās sāpes un smaguma no visu dienu uz papēžiem. Nesen vēl vērsa uzmanību, ka uz kājām vairs nav izceļas vēnas, kā tas bija agrāk. Labs gēls, iesaku.
  Varius Plus
Lietotāja vērtējums Varius Plus
4.3
16